Fenomeni nuk e harron ish-ekipin: Ëndërroj të bëhem presidenti i klubit!

Ronaldo po shijon sezonin e parë si president futbolli. Vajadolidi i tij po bën maksimumin për…

VIDEO | Atletiko në krye me Barcelonën, ditë historike për Grizman

Atletiko e Madridit ka arritur një fitore shumë të rëndësishme në transfertë. Ekipi i Simeones fitoi…

Nga futbolli amator në “radarin” e Arsenalit, rrugëtimi fantastik i Fernando Kaleros

Prej dy ditës së djeshme mediet spanjolle dhe angleze po flasin gjithnjë e më shumë mbrojtësin…

Tris fitoresh për Vajadolid, Ronaldo: Qëndrojmë në La Liga

Vajadolid arriti një tjetër fitore të rëndësishme, duke mposhtur Hueskën në shtëpi me rezultatin 1-0. Ruben…

Projektet e Ronaldos me Vajadolidin dhe rikthimi në fushë: Do të nis stërvitjen me ekipin

Ronaldo fenomeni është gati për të nisur aventurën e re në krye të ekipit spanjoll të…

Prezantohet pronari i ri, Ronaldo: Të gjithë bashkë për Vajadolidin

Tashmë është zyrtare dhe Ronaldo është bërë aksioneri kryesor i klubit spanjoll të Vajadolidit. Ish-sulmuesi i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online