Sulmuesi shqiptar drejt Londrës, 10 milionë euro në lojë

Ekipi anglez ka përgatitur një ofertë të majme

VIDEO | Dy ekipet e Mançesterit fitojnë me “poker”, shkëlqen Rodri

Mançester Siti dhe Junajtid kanë arritur të fitojnë ndeshjet përkatëse në kuadër të fazës pregatitore para…

Zyrtare | Uest Hem prezanton blerjen rekord, goleadori kushton 50 milionë euro

Uest Hem ka thyer rekordin e transfertës më të shtrenjtë në historinë e klubit, duke paguar…

Klubi londinez i hap dyert, Higuain pranë kthimit në ishull

Gonzalo Higuain edhe pse ka një marrëdhënie shumë të mirë me Sarrin, nuk pritet të qëndrojë…

VIDEO | “Çekiç” kokës, një gol historik thyen Totenhemin

Totenhemi pësoi golin e parë dhe humbjen e parë në stadiumin e ri. Uest Hemi befasoi…

VIDEO | Redknap: Po çfarë “fair-play”, ishim gati ta vrisnim Di Kanion!

Paolo Di Kanio ka qenë një nga personazhet më të çuditshëm të futbollit. Klasiku i tipit,…

Kinezët të çmendur pas yllit të Uest Hemit, 50 milionë eurove s’mund t’i thuhet jo

Skuadra kampione në fuqi e kampionatit kinez, Shangai SIPG, po bën çmos për të sjellë në…

Gabigol mbetet i Interit, bie pista angleze

Rikthimi në vendlindje u duk se i bëri mirë sulmuesit të Interit Gabriel Barbosa, i njohur…

Dritë në fund të tunelit, Nasri rikthehet në Premier Ligë

Samir Nasri firmosi gjatë verës së kaluar me turqit e Antaliasporit, por që nga janari i…

“Sirena angleze” për Xhekon, në Londër e duan me çdo kusht

Edin Xheko u largua nga Anglia në verën e 2015-ës për të filluar një aventurë të…

VIDEO | Murinjo e “djallos”, shkarkimi një hap larg

Mançester Junajtid është zyrtarisht në krizë. Ekipi i Murinjos regjistroi humbjen e radhës përballë Uest Hemit…

Dhimbje koke për Pelegrinin, operohet Xhek Uilsher

Xhek Uilsher u transferua këtë verë tek ekipi i Uest Hemit, me të cilët nënshkroi për…

Ish-sulmuesi i Anglisë dhe Uest Hemit shpall falimentimin

Karlton Kol prej një viti është dorëhequr nga futbolli profesionist. Ish-sulmuesi i njohur i Uest Hemit,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online