Milani ndryshon objektiv, tenton mesfushorin e Argjentinës

Milani po kërkon prej kohësh Xhordan Veretu, por Fiorentina po reziston. 18 milionë euro ofrojnë kuqezinjtë…

Behrami në një ekip me Lenjanin, rikthehet në Zvicër pas 14 vitesh!

Valon Behrami duket se do të rikthehet në Zvicër pas plot 14 vitesh, me mesfushorin që…

Rikthimi i Behramit, vjen oferta e parë nga Zvicra

Valon Behrami është shumë pranë rikthimit në kampionatin zviceran. Kontrata e 34-vjeçarit me Udinezen ka mbaruar…

Një fantazist latin për Napolin, mbesin “thatë” Milani dhe Interi

Real Madrid bëri gati 90 milionë euro për Kalidu Kulibali, por Napoli refuzoi ofertën. Mbrojtësi senegalez,…

De Paul tek Interi? Agjenti i lojtarit sqaron gjithçka

Leandro Pereir, një nga agjentët e Rodrigo de Paul, ka konfirmuar se po vlerësohet zgjidhja më…

Interi nuk “kafshon”, tani sheh me frikë nga pas!

Interi nuk afrohet sa duhet me kualifikimin në Champions League, sepse hedh një hap fare të…

VIDEO | Trishtim dhe festë, çfarë pjese e parë në “San Siro”

Milani ngre siparin e javës së 30-të në Serie A, teksa luan ndaj Udinezes në shtëpi.…

Më në fund me dy sulmues, Gatuzo guxon me Udinezen

Milani do të presë Udinezen sot në orën 19:00 në “San Siro”. Gara për një vend…

Gatuzo: Nuk kemi vdekur, në kokën time ekziston vetëm një problem!

Milani duhet të rikthehet te fitorja. Këtë gjë e di mirë Xhenaro Gatuzo dhe të gjithë…

VIDEO | Napoli zbavitet kundër Udinezes, vendi i dytë edhe më i sigurt

Napoli u rikthye te fitorja në kampionat pas dy ndeshjesh. Ekipi i Ançelotit fitoi me rezultatin…

VIDEO | Udineze zhyt Bolonjën, Kualiarela “fshin” Spalin dhe kap Ronaldon

Janë mbyllur tre sfidat e Serie A, të programuara për t’u luajtur në orën 15:00. Udineze…

VIDEO | Xhenoa befason Lacion, Empoli i Veselit rikthehet te fitorja

Lacio doli pa pikë nga transferta kundër Xhenoas, pavarësisht se shënoi e para. Milan Badelj kaloi…

S’ka humbës e fitues në Serie A, gjashtë ekipe ndahen me nga një pikë

Fiorentina vijon të mbetet e pamposhtur këtë vit, teksa në transfertën ndaj Udineses, çdo gjë u…

Kur mbetesh gjithmonë “talent”: Cilësohej si Bufoni i dytë, përfundon në… Turqi!

Më datë 1 shkurt të vitit 2014-ës, trajneri i Udinezes, Françesko Guidolin, i befasoi të gjithë…

Operacioni “Naingolan 2”, Interi pranë talentit argjentinas

Interi është ndër ekipet që mund të jetë përfolur më pak në këtë merkato janari, por…

Rrëfehet De Paul: Nga derbi Milan-Inter, tek ëndrra me Argjentinën

Rodrigo De Paul është pika më e fortë e ekipit të Udinezes. Për mesfushorin ofensiv, i…

Incidenti i ndodhur pas golit ndaj Udinezes, jepet vendimi për Gatuzon

Milani arriti një fitore në frymën e fundit mbrëmjen e së dielës në “Friuli”, ndaj Udinezes,…

VIDEO | Napoli nuk fal, fiton dhe sheh më afër kreun

Napoli nuk ka falur në transfertën e Friulit, teksa ka mundur pastër 0-3, Udinezen vendase. Të…

“Mania CR7”, Udineze trefishon çmimet e biletave

Juventusi do të udhëtojë  drejt Udines më datë 7 tetor, por kjo nuk ka ndalur klubin…

Batuta e presidentit të Udinezes tërbon Juventusin

Një ndër presidentët më jetëgjatë në Serinë A, ai i Udinezes, Xhampaolo Poco, shfaqet rrallë në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online