Browsing Tag

Uatford

VIDEO | Lukaku qetëson Murinjon, Uatfordin nuk e ndal askush

Mançester Junajtid është rikthyer të fitorja mbas dy humbjeve me Bërnlein dhe Totenhemin duke i dhuruar disa momente gëzimi trajnerit Murinjo, por dhe gjithë tifozëve të saj. “Djajtë e Kuq” mposhtën Brajton në transfertë me rezultatin 0-2…

Video | Uotfordi merr kreun, Pereira është lideri

Uotfordi nuk ndalet dhe mposht Kristal Palas me rezultatin 2-1. Fitorja e tretë rresht për ekipin e Gracias, që  ngjitet në vendin e parë me pikë të barabarta me Liverpulin. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa Pereira kaloi vendasit në…