Browsing Tag

Tripier

30 mln euro gati, Juventusi gjen zëvendësuesin e Kanselos

Juventusi me shumë gjasa do të humbasë shërbimet e portugezit Zhoao Kanselo. Mbrojtësi i djathtë kërkohet me ngulm nga Guardiola dhe Mançester Siti nuk e ka problem të shpenzojë. Kanselo luajti si i huazuar te Interi para dy sezonesh,…

Formacioni i javës në Angli, surpriza është një shqiptar

Kampionati anglez konsiderohet si më i forti ndër 5 ligat elitare në Europë. Sigurisht që për të qenë pjesë e 11 më të mirëve duhet që të shkëlqesh në një ndeshje. Ajo që bie në sy është se në 11-shen e përzgjedhur nga “Sky Sports” rezulton…