Browsing Tag

Titulli

Presidenti Gjici: Titulli? Kukësi, Kukësi dhe vetëm Kukësi!

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici ka folur sot për “RTSH Sport”, në një intevistë të gjatë ku ka prekur shumë tema. Merkato, objektivat, titulli kampion, stadiumi i ri dhe kandidatura për kryetar bashkie, Gjici foli “pa doreza”. Në fjalën e…