Të pafat te Milani, blerja e bujshme mbyll fazën përgatitore

Milani po kryen fazën pregatitore, por vjen një lajm tepër negativ në kampin kuqezi. Teo Hernandez…

Xhampaolo debuton me barazim, Teo gjen golin e parë si “djall”

Milani ka zhvilluar ndeshjen e parë me Marko Xhampaolon në pankinë. Miqësorja me dyer të mbyllura…

FOTO | Fati i bashkon sërish, tani te klubi i Milanit

Teo Hernandez dhe Ismael Benaser do të luajnë me Milanin sezon e ardhshëm. Mbrojtësi erdhi nga…

“Jam mbrojtës i Milanit, quhem Teo Hernandez. Ju tregoj ëndrrën time”

Teo Hernandez është zyrtarisht një lojtar i Milanit. Anësori i majtë ka firmosur kontratën 5-vjeçare me…

Njihuni me “mbretin e driblimeve”, tifozët e Milanit ëndërrojnë

Akordi me Real Madrid është arritur dhe Teo Hernandez mund të quhet një lojtar i Milanit.…

“Ndizet Milani”, ylli i Realit zbarkon për vizitat mjekësore

Më në fund merkatoja e Milanit po “ndez motorët”. Siç raportojnë mediet italiane, Teo Hernandez është…

Arrihet akordi, Maldini bën gati dhuratën e dytë për Xhampaolon

Milani ka siguruar goditjen e dytë në merkato pas boshnjakut Kruniç. Biseda e Paolo Maldinit me…

FOTO | Maldini “kapet mat” në Ibiza, zbulohet objektivi i ri i Milanit

Zbulohet objektivi i ri i Milanit. Paolo Maldini është kapur në Ibiza, duke biseduar me Teo…

Zidan nis spastrimin, ikën një dështim madhor

Real Madrid nuk do të kursehet gjatë merkatos që po afron. Megjithatë, krahas afrimeve të bujshme…

Një vit i çuar dëm, Teo Hernandez largohet nga Reali

Një vit më parë bëri bujë një ‘vjedhje’ që Reali i Madridit i bëri Atletikos së…

Tradhtari i vitit zyrtarizohet te Reali i Madridit

Ishte paralajmëruar me kohë dhe sot është bërë zyrtare: Reali i ka rrëmbyer Atletikos mbrojtësin e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online