Browsing Tag

Superkupa e Italisë

Alegri kërkon hakmarrje në Superkupë, Bonuçi tregon recetën

Juventusi do të ndeshjet nesër me Milanin në Doha të Arabisë Saudite për finalen e Superkupës së Italisë. Ndeshja nis në orën 18:30, ndërsa në kampin bardhezi janë të motivuar për duelin e famshëm. Kundër kuqezinjve është gjithmonë një…

Finalja e Superkupës, Milani pa një “yll” ndaj Juventusit

Milani u rikthye të fitonte dhe të shënonte gol, por tanimë duhet parë përpara. Triumfi ndaj Spal ishte detyrim, por për Suson festa u prish në fund. Spanjolli mori një minutë para mbylljes së kohës së rregullt kartonin e dytë të verdhë dhe…