Browsing Tag

Steven Zhang

Interi në dilemë, milionat e komplikojnë çështjen Spaleti

Antonio Konte flitet se është shumë pranë Interit. Trajneri italian është në prag të marrëveshjes për t’u ngjitur në krye të stolit zikaltër, por nuk është aq e lehtë sa duket. Që të vijë Konte duhet larguar Spaleti dhe stafi i tij. Prishja…

Presidenti vendos veton, “tym i bardhë” tek Interi

Fitorja në derbi ka ardhur në momentin më të mirë për Interin. Zikaltrit treguan forcë të madhe përballë kuqezinjve të Gatuzos, duke siguruar një trepikësh të rëndësishëm për objektivin Champions. Atmosfera është shumë pozitive, ndërsa…

Gjithçka për Interin, presidenti tundohet nga kjo ide!

Stiven Zhang është vetëm 26 vjeç, por kinezi mban postin e rëndë të presidentit të Interit, një ndër klubet më të mëdha të Europës. Ekipi u rikthye këtë sezon pas shumë vitesh në Champions Ligë, aty ku e nisi mbarë, por djemtë e Spaletit…

Ikardi te Juventusi? Bosi i Interit i vë vulën!

Steven Zhang i mbyll dyert Juventusit, të paktën për sulmuesin Mauro Ikardi. Kohët e fundit argjentinasi është kthyer në një çështje në klubin zikaltër, teksa u vendos edhe t’i hiqej shiriti i kapitenit. Sulmuesi, edhe pse është një lider…

Zhang: Do t’i shtypim të gjithë, na frikësohen!

Interi ka shfaqur një përmirësim të dukshëm me vite më përpara, teksa kujtojmë sezonin e shkuar arriti të siguronte pjesëmarrjen në Champions, pas disa vitesh mungesë dhe meritë për këtë arritje ka dhe presidenca e re, me në krye Stiven…