Browsing Tag

Steven Bergwijn

Sane dhe Pepe jashtë planit, Bajernin e tundon një holandez

Bajerni i Mynihut u tërhoq nga bisedimet për Leroi Sane dhe Nikolas Pepe. I pari u konsiderua shumë i shtrenjtë për financat e kampionëve të Gjermanisë, ndërsa talenti afrikan i Lilës nuk bindi të gjithë anëtarët e bordit të bavarezëve.…

Milan gjen anësorin e munguar, Çalhanoglu del jashtë loje

Vëmendja e merkatos së Milanit është momentalisht e gjitha te transferimi i Kristof Piatek, por gjithsesi drejtuesit kuqezinj duket se po punojnë në fshehtësi për një goditje të bujshme. Bëhet fjalë pikërisht për mesfushorin e avancuar të…

“Çmendet” Interi, zikaltrit gati dy goditje “blic”

Interi është një ndër ekipet më pak aktivë në këtë merkato, teksa ende nuk ka zyrtarizuar ndonjë transferim në janar. Teksa kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e afatit, duket se drejtuesit zikaltër kanë nisur të lëvizin. Objektivat e…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online