Browsing Tag

Skriniar

Interi shuan të gjithë zërat, rinovon me liderin e mbrojtjes

Një ndër lojtarët më të rëndësishëm të Interit është padyshim Milan Shkrinjar. Sllovaku është një lider i vërtetë në mbrojtjen zikaltër. Paraqitjet e tij në dy sezonet e fundit, kanë zgjuar edhe interesin e ekipeve si Barcelona apo…

Skriniar: Te Interi qëndroj dhe 15 vite, por dua trofe

Milan Skriniar, mbrojtësi i Interit, ka thënë sot pulbikisht se nuk e ka aspak problem që të kalojë pjesën e mbetur te Interi. Në një intervistë ekskluzive për “SkySport Italia”, ish-lojtari i Sampdorias tha: “Personalisht, nuk kam…

Në Angli ka derbi për Shkriniar, Zhang i vë çmimin

Milan Shkriniar është një ndër lojtarët që kanë spikatur më së shumti te skuadra e Interit. Qendërmbrojtësi iu deshën pak ndeshje për të bindur tifozerinë zikaltër dhe tani është një ndër lojtarët më të kërkuar në treg. Anglia është…

Nuk ka konsensus me Shkriniar, rrugët mund të ndahen në verë

Milan Shkriniar mund të largohet që këtë verë nga Interi. Mbrojtësi duket se nuk po gjen gjuhën e përbashkët me skuadrën e tij dhe rrugëtimi si zikaltër mund të përfundojë në verë. Ndonëse mbrojtësi ka një kontratë deri në vitin 2022,…

Interi prezanton blerjen e parë të rëndësishme të verës

Milan Shkriniar është zyrtarisht i Interit, që ka zyrtarizuar gjithçka në kanalet e veta zyrtare, por vetëm me një pikturë të mbrojtësit, i cili është me pushime dhe më vonë do të prezantohet para mediave. Sllovaku është 22 vjeç dhe …
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online