Gjithçka është zyrtare, dashuria mes Lacios dhe Inzagit vazhdon

Lajmi i rinovimit kishte dalë para pak ditësh, madje u konfirmua edhe nga presidenti Lotito, por…

“Rinovuam me Inzagin, ju tregoj situatën e Milinkoviç-Saviç dhe Imobiles”

Klaudio Lotito ka konfirmuar lajmin e rinovimit me Simone Inzagin. Trajneri pati një takim mbrëmjen e…

Inzagi firmos rinovimin, zbulohen detajet e marrëveshjes

Simone Inzagi do të vazhdojë të jetë trajneri i Lacios. 43-vjeçari ka arritur akordin me Klaudio…

As Juventus dhe as Milan, Inzagi merr vendimin për të ardhmen

U përfol si një nga kandidaturat kryesore për stolin e Juventusit në fillim dhe më pas…

Milani ndan mendjen: Ja i preferuari i stolit, por ka një problem

Merkato ndryshon nga momenti në moment. Lëvizje të shumta kanë ndodhur dhe priten të ndodhin në…

Tre kandidatë për postin e Gatuzos, Milanit i duhet të zgjedhë

Në mungesë të kualifikimit në Champions pritej që të ndodhte një gjë e tillë. Xhenaro Gatuzo…

Tare: Mos harroni diçka për Inzagin, unë dhe Lotito ndajmë të njëjtin mendim

Simone Inzagi përflitet për pasuesin e Maks Alegrit në stolin e Juventusit. Trajneri ka edhe një…

Simone Inzagi në treg, Tare u përgjigjet zërave për Juven

Simone Inzagi dhe Lacio mund të ndajnë rrugët këtë verë. Në Itali zërat janë të shumtë…

Ka një favorit për stolin, Juventusi mund t’i befasojë të gjithë

Juventusi është në kërkim të trajnerit të ri, por bardhezinjtë nuk duan të nxitohen. Kandidatët kryesorë…

Tre kandidatë për stolin bardhezi, zbulohen kërkesat e Alegrit

Masimiljano Alegri nuk është më trajner i Juventusit, zyrtarisht. Tanimë në kampin bardhezi duhet të gjejnë…

Inzagi “arratiset” pas kupës, Tare e Lotito: Nuk e lëshojmë!

Lacio arriti një triumf të madh një natë më parë, teksa triumfoi në finalen e Kupës…

Shkarkimi Bielsës, Tare dhe Inzagi: Lotito zbulon sekretet

Klaudio Lotito është një nga presidentët më karizmatikë të Serisë A. Kreu i Lacios ka zbuluar…

Inzagi “reprezalje” në stërvitje, tre emra gati për ta zëvendësuar

Lacio është pranë humbjes së objektivit Champions. Skuadra e Simone Inzagit kapitulloi në sfidën e fundjavës…

Inzagi: Milani e meriton Champions-in, ja ku ndryshon Piatek me Kutronen

Legjenda e Milanit, Filipo Inzagi është ndalur të flasë për mediat italiane. Ish-trajneri i Bolonjës ka…

Derbi i vëllezërve Inzagi dhe emocionet e Pipos: Çfarë ndeshje e çuditshme!

Kampionati italian ka do të zgjasë deri në datë 29 dhjetor, ndërsa nesër luhet java e…

Inzagi:  Askush nuk ka luajtur si ne në Bergamo, meritonim më shumë

Simone Inzagi largohet kokulur nga Bergamo, por trajneri i Lacios nuk harroi të vlerësonte lojën e…

Inzagi i prerë: Dua burra në derbi!

Seria A hap javën e saj të shtatë, ditën e nesërme me derbin e kryeqytetit. Roma…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online