Browsing Tag

Simo Vërsaljko

Mbrojtësi gati për operacion, Interi merr vendimin për të

Dëmtimet e shpeshta nuk bënë të mundur që ai të jepte maksimumin me Interin. Flasim për Simo Vërsaljkon, mbrojtësin e djathtë kroat, i cili u huazua në verë nga Atletiko e Madridit tek Interi. 27-vjeçari ka pësuar një tjetër dëmtim dhe…

Dhimbje koke për Spaletin, kroati dëmtohet kundër Anglisë

Ndodh shpesh që lojtarët të pësojnë dëmtime me kombëtaret e tyre dhe klubet vuajnë shumë nga kjo gjë. Kësaj radhe i ka takuar Interit të mërzitet për humbjen e një lojtari. Simo Vërsaljko është dëmtuar në ndeshjen kundër Anglisë.…

Ikardi-Vërsaljko, ka lajme të mira për Inter

Mauro Ikardi ndodhet në Pinetina duke u përpjekur që në sfidën e së shtunës ndaj Parmës të jetë me patjetër titullar. Pas angazhimit ne kombëtare, kapiteni është stërvitur i diferencuar për të rekuperuar energjitë pas udhëtimit. Në…