Muça: Të mos flasim si tifozë, goli i Sherif ishte i rregullt

Partizani u eliminua nga kualifikueset e Europa League pas barazimit 1 – 1 në Moldavi ndaj…

Muça: Ç’do ndodhë me Skënderbeun? Bashkia të reagojë

Lajmet që po qarkullojnë për një tjetërsim të klubit të Dinamos në Korçë janë bërë objekt…

“Ky, ekipi më i dobët në 30 vite”, Shkëlqim Muça nuk bën pas

Shkëlqim Muça është i bindur dhe nuk tërhiqet pas nga ajo që thotë. I tërhequr nga…

Muça: Derbi nuk ka llogari, ja pse isha i bindur që fitonte Tirana

Shkëlqim Muça, i ftuar si zakonisht në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH Sport, ka analizuar ato…

Muça: Tirana e mund Skënderbeun. Pa tifozë, ndeshje e vdekur!

Shkëlqim Muça është një nga trajnerët më të suksesshëm në vend, por prej disa kohësh nuk…

Muça ka recetën: Kështu i kthejmë tifozët në stadiume!

Ish-trajneri dhe futbollisti i Tiranës, Shkëlqim Muça, preku fenomenin e tolerimeve dhe aleancave në etapën e…

Muça për javën e 28-të: Tre fitore e një barazim, do ketë lëvizje edhe në renditje

Të mërkurën do të luhen katër ndeshjet e javës së 28-të të Kategorisë Superiore, në të…

Muça: Teuta ekip pa personalitet, ja pse shpëton Tirana

Shkëlqim Muça ka komentuar ndeshjet e javës së 27-të të Kategorisë Superiore në emisionin “Rubrika Sportive”…

Muça: Ju tregoj gabimet e Kukësit, Partizani ka këto epërsi

Shkëlqim Muça, trajneri i njohur që ka drejtuar edhe Tiranën, kishte parashikuar një fitore të bardhebluvë…

Muça: Vendimi për Strakoshën i çuditshëm, vendi i tretë sukses për ne!

Shqipëria po bëhet gati për ndeshjen me Turqinë, ndërkohë që në grupin H të kualifikueseve të…

Speciale | Formacioni i karrierës, Muça “bardheblu” dhe dy të huaj klasi

Për Shkëlqim Muçën trajner në ekipet e elitës në futbollin shqiptar, karriera e tij ka qenë…

Superiorja në “lupën”e Shkëlqim Muçës, gara dhe pritshmëritë

Ish-futbollisti e trajneri i Tiranës, Shkëlqim Muça, në skanerin e javës së 16-të të Kategorisë Superiore,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online