Browsing Tag

Sheva

“Surpriza” Piatek, polaku barazon rekordin e Shevçenkos

Kristof Piatek është një ndër surprizat e këtij edicioni të Serie A. Sulmuesi polak u ble nga Xhenoa për katër milionë euro dhe në katër ndeshjet e para ka kaluar pritshmëritë e kujtdo, duke shënuar pesë gola në katër ndeshjet e tij të parë…