Muça: Të mos flasim si tifozë, goli i Sherif ishte i rregullt

Partizani u eliminua nga kualifikueset e Europa League pas barazimit 1 – 1 në Moldavi ndaj…

Partizani mbyll përgatitjet, lajme të mira për “Demat”

Partizani ka mbyllur përgatitjet për sfidën e kthimit kundër Sherif Tiraspolit dhe skuadra kampione e Shqipërisë…

Pas fitores, trajneri i Sherifit “kokë më kokë” me sulmuesin e kombëtares shqiptare

Sherifi i Tiraspolit erdhi, pa dhe fitoi në Tiranë ndaj Partizanit, pa ndonjë sforcim të madh,…

Lerda: Goli i shpejtë na çoroditi, krijuam shumë raste për shënim

Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, ka folur për humbjen 1 – 0 të skuadrës së tij…

VIDEO | Partizani sërish “thatë”, Europa është makth

Partizani nuk ia dalë të marrë një rezultat pozitiv në takimin e zhvilluar në “Selman Stërmasi”…

Lerda ul në stol dy yjet: Debuton Broja, Latifi zbarkon si “moldav”

Partizani pret Sherif Tiraspol në “Selman Stërmasi” dhe dueli i turit të dytë të Ligës së…

Në formacion pas shtatë muajsh, “basti” i Lerdës është Romero

Partizani pret të enjten në stadiumin “Selman Stërmasi” moldavët e Sherif Tiraspol. Kundërshtari megjithëse superior në…

Partizani nis rrugëtimin në “Europa League”, klubi publikon çmimet e biletave

Partizani ka bërë të ditura çmimet e biletave për takimin e raundit të dytë kualifikues të…

Shorti i raundit të tretë, Partizani mëson dy kundërshtarët e mundshëm

Partizani ka mësuar dy kundërshtarët e mundshëm nëse kalon turin e dytë kualifikues të “Europa League”,…

Partizani – Sherif, “bookmakers” shohin favorit ekipin shqiptar

Partizani e tregoi veten që është një “kockë e fortë” kundër Karabak. Të kuqtë zhvilluan një…

Sherif Tiraspol, klubi që dominon Moldavinë falë milionave nga Rusia

Më datë 25 korrik, Partizani rikthehet në stadiumin “Selman Stërmasi” për të zhvilluar ndeshjen e parë…

VIDEO | Humbje horror për Latifin, shkëlqen “ish”-i i Kamzës

Liridon Latifi ishte pjesë e ndeshjes më surprizuese të raundit të parë eliminator të UEFA Champions…

VIDEO | Latifi zbavitet në Moldavi, debuton me tripletë

Debutimi i Liridon Latifit me fanellën e Sherif Tiraspolit nuk mund të shkonte më mirë. Sulmuesi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online