Kallaku: Prisnim diçka tjetër, ia dhuruam golat Ventspilsit

Sherif Kallaku ka folur për humbjen e thellë 3 – 0 të Teutës ndaj Ventspils në…

Foto: Vlerësohet Sherif Kallaku, më i miri i… dhjetorit

Sherif Kallaku po bën një sezon të mirë. Nuk mund të konsiderohet një zbulim, pasi një…

Kombëtarja dhe titulli kampion, Sherif Kallaku “u shkel syrin”

“Ëndrra e çdo futbollisti është kombëtarja, por duhet shumë më shumë punë se deri më tani.…

Ngacmimet me Selmanin dhe ëndrra e madhe, “Zidani” i Teutës: Dua të nderoj babain tim!

Sherif Kallaku po konfirmohet. Mesfushori debutimin në Superiore e ka bërë me gol një sezon më…

Kallaku: U kërkoj falje tifozëve, edhe Partizani nuk besoj se e përmend titullin

Sherif Kallaku foli pas ndeshjes për “Supersport” në emisionin ”Gol pas Goli”, ku nuk nguroi që…

Nga Shkëmbi te Kallaku: merkato, kush bën diferencën në Superiore dhe “leksionet”

Teuta po bën mirë këtë sezon, teksa renditet në vendin e tretë në klasifikim. Gjatë verës…

Kallaku: Xhixha më kërkoi falje, nuk më ndërhyri qëllimisht

Sherif Kallaku ia hodhi paq pas asaj ndërhyrje të Redon Xhixhës në ndeshjen me Laçin. Mesfushori…

Esin Hakaj qetëson Shkëmbin, sytë nga Kallaku

Teuta zhvilloi një ndeshje miqësore me Skënderbeun dhe barazoi pa gola. Në takimet e e deritanishme…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online