Roma gjen akordin me trajnerin e ri, miliarderi ukrainas pengesa e fundit

Bisedimet midis përfaqësuesve të Romës dhe trajnerit portugez Paolo Fonseka janë mbyllur me sukses. Palët kanë…

Shaktar ndjek shembullin e Realit, 10 milionë euro për talentin me 0 ndeshje

Në verën e 2017-ës shumë njerëzve nuk po u besonin veshëve kur dëgjuan se Real Madrid…

Shënoi gol deçiziv, Shaktar Doneck hedh sytë nga lojtari i kombëtares shqiptare

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Ardian Ismajli po kalon një formë të mirë te Hajduku i Splitit.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online