Browsing Tag

Sergio Aguero

Aguero nuk ka dyshime: Vetëm një e meriton “Topin e Artë”!

“Mendoj se dikush që do të fitojë Ligën e Kampioneve duhet ta fitojë Topin e Artë”, është deklarata që së fundmi ka qarkulluar në mediat ndërkombëtare dhe që ka sjellë edhe reagimin e Serxho Agueros. Fjalët e mësipërme thuhej se ishin të…

VIDEO | Aguero “show”, Siti nuk gabon ndaj Arsenalit

Mançester Siti nuk gabon në kryendeshjen e javës së 25-të në Premier Ligë dhe triumfon ndaj Arsenalit me shifrat 3-1, duke shkurtuar diferencën me Liverpulin në dy pikë. Serxho Aguero ishte njeriu i ndeshjes, duke shënuar tregolësh.…