Volejboll | Shqipëria e mbyll e treta, fiton ndaj Serbisë

Kombëtarja U20 e Shqipërisë në Volejboll ka fituar ndeshjen përcaktuese për vendin e tretë në turneun…

VIDEO | Gjermania mbetet “kantier”, barazim në shtëpi ndaj Serbisë

Gjermania nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 në shtëpi përballë Serbisë, në një…

Volejboll për femra, Serbia mposht Italinë dhe shpallet Kampione Bote

Finalja e Botërorit të volejbollit për femra e zhvilluar në Japoni ka dhuruar një sfidë spektakolare…

Thirrja e kryeministres serbe: Sporti, rruga e parë që na bashkon

Shorti i Europa League ka vendosur përballë sërish Shqipërinë dhe Serbinë, këtë herë jo me kombëtare,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online