VIDEO | E pabesueshme, Pedro realizon golin e vitit

Pedrito është gjithmonë i njëjti. I mbushur me klas e plot kreativitet si te Barcelona një…

VIDEO | Kualifikohen Çelsi dhe Napoli, dramë në Rusi!

Çelsi, Napoli dhe Valencia janë tre ekipet e para çerekfinaliste të Ligës së Europës. Dy të…

Ançeloti komenton shortin: Salcburgu skuadër e madhe, kanë fituar çdo ndeshje

Shorti  i goglave në Nion  të Zvicrës rezervoi një kundërshtar të vështirë në letër për Napolin…

Dabur “snobon” Liverpulin, kalon në Spanjë për 20 milionë euro

Munas Dabur është një ndër lojtarët më të kërkuar merkato e janarit, me izraelitin që ka…

“Komploti” i Red Bullit prishet nga një gjigant norvegjez, festë në Skoci!

Që kur u hodh shorti i grupeve në Europa League dhe Red Bull Salcburg u vendos…

UEFA bën Red Bullin me krahë, Lajpcig e Salcburg në Champions League

Para pak muajsh doli në dritë një problem që në fakt ishte trajtuar jo pak në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online