E papritur, Runi drejt rikthimit në Angli

Uejn Runi mund të rikthehet shumë shpejt në Angli. Sipas medies së njohur “The Telegraph”, legjenda…

VIDEO | Runi realizon çmendurinë e vitit, gol nga 70 metra!

Uejn Runi ka shënuar një gol të cmendur, në sfidën që ekipi i tij i DC…

VIDEO | Nokauti nga Fil Bardsli dhe fundi i karrierës, rrëfehet Uejn Runi

Uejn Runi mori pjesë në një emision radiofonik, ku ishte i ftuar nga promotori me famë…

Runi “thumbon” Liverpulin: Le ta fitojnë Champions-in, por kampionati…

Legjendat e Junajtid ndihen të pikëlluar nga gjëndja e ekipit të tyre të zemrës. “Djajtë e…

VIDEO | Ibra e Runi makineri golash, sivjet është tjetër melodi

Zllatan Ibrahimoviç e Uejn Runi vijojnë të mahnisin në Amerikë. Suedezi ishte protagonist absolut për ekipin…

VIDEO: Çmenduritë e Runit, ky veprim do t’iu lërë pa fjalë

Uejn Runi u arrestua nga Policia e Uashingtonit më 16 dhjetor të vitit të shkuar, për…

VIDEO | Spektakël në “MLS”, protagonistë Runi dhe Ibrahimoviç

Uejn Runi dhe Zllatan Ibrahimoviç kanë qenë protagonistët e kësaj jave në kampionatin amerikan “MLS”. Futbollisti…

Runi: Bëj tifo për Sitin, çfarë makthi nëse titullin e merr Liverpuli

Uejn Runi ka shumë arsye për të urryer Liverpulin. Futbollisti anglez ka qenë për më shumë…

Uejn Runi në telashe, amerikanët e prangosin në aeroport

Sulmuesi i njohur anglez, Uejn Runi, është arrestuar nga autoritetet amerikane, sapo ky i fundit zbriti…

VIDEO | Gjermania “zbavitet” me Rusinë, Runi e mbyll njëherë e mirë me Anglinë

Gjermania e ka pasur shumë të lehtë të mund Rusinë në miqësoren e zhvilluar sot në…

Sauthgejt nuk ndryshon, Uejn Runi dhe një risi në sulm për Anglinë

Anglia do të sfidojë javën e ardhshme, Amerikën si fillim në një miqësore, ndërsa disa ditë…

Runi shënon dhe gjakoset, DC United ëndërron

Ish-sulmuesi i Anglisë, Uejn Runi, shënoi golin e tij të parë, për të ndihmuar DC United…

Runi e tepron, policia e arreston

Uejn Runi është kthyer tek Evertoni dhe në Liverpul është në shtëpi, ku ndihet si mbret,…

Runi zyrtarizon largimin nga kombëtarja

Uejn Runi dhe “Tre Luanët”, historia përfundoi. Sulmuesi, tashmë 31 vjeç, ka lajmëruar sot se nuk…

Runej, kthimi i një legjende

Rreth 4900 ditë pas golit të parë në Premier Ligë, Uejn Runej kthehet në shtëpi dhe…

Runej rikthehet me gol, të parin ia shënon ish-skuadrës të Ze Marisë

Uejn Runej ka qenë një ndër lajmet e kësaj vere, sepse është kthyer në shtëpi, tek…

Efekti domino, Lukaku i merr vendin dhe Runej kthehet në shtëpi

Merkatoja tashmë ka hyrë në fazat e saj të nxehta, sepse klubet po nisin të hedhin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online