Milani përgatit spastrim, por 2 lojtarë nuk preken!

Sido që të shkojë në ndeshjet e mbetura të sezonit, Milani e ka kuptuar se ekipi…

Kostakurta: Bakajoko bëri të mbushej kupa, Romanjoli po gabon gjithnjë!

Milani po kalon padyshim një ndër momentet më të errët të sezonit, me kuqezinjtë që renditen…

Presidenca, kapiteni dhe Maldini-Leonardo: Barezi “zbërthen” Milanin e tij

Franko Barezi është padyshim një ndër ikonat më të mëdha të historisë së Milanit. Ish-kapiteni i…

Romanjoli: Fitore jetike, japim gjithçka ndaj Interit!

Alesio Romanjoli është padyshim një ndër liderët e Milanit, i cili po mahnit gjithnjë e më…

Gatuzo bën shaka me Romanjolin: S’ka çmim, po i vura do të na e marrin

Alesio Romanjoli po përjeton një formë të shkëlqyer që prej rikthimit pas dëmtimit në muajin dhjetor.…

VIDEO | Gatuzo i futet në sparkatë Romanjolit, Higuain merr hak

Milani do të ndeshjet nesër me Juventusin në Xhehah të Arabisë Saudite ndaj Juventusit. Takimi i…

Dritë në fund të tunelit, Milanit i rikthehen dy titullarë

Milani është një ndër ekipet, që është prekur më shumë nga dëmtimet këto kohë. Dëmtime, që…

Mbrojtje për Halloween, por Milanin e shpëton “Ibranjoli”

Është një Milan i çmendur, të paktën tifozët mund të ngushëllohen me faktin se tashmë kuqezinjtë…

Romanjoli i dëshpëruar: Duhet të kishim bërë më shumë!

Milan pësoi ditën e sotme një tjetër humbje, ku pas derbit të së dielës ndaj Inter,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online