Solari thuajse i larguar, Perez befason me zgjedhjen e tij

Santiago Solarit nuk i kanë mbetur edhe shumë ditë në krye të Real Madrid. “Los Blancos”…

Në Itali e shfrenojnë fantazinë, edhe Roberto Karlos në listë për kombëtaren tonë?

Çdo ditë një emër i ri dhe duket si një “Big Brother”, ku nuk e merr…

Roberto Karlos: Unë jam 5 herë kampion, Ronaldo 15 vjet me pushime

Ish-mbrojtësi legjendar i Brazilit dhe Realit të Madridit, është tashmë ambasador i Realit, punon në sektorin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online