Browsing Tag

Robert Lewandowski

Leva bën “pas”, gjiganti anglez në sulm

Robert Levandovski po mendon të provojë një aventurë jashtë Budesligës. Sulmuesit 30-vjeçar i përfundon kontrata me Bajernin në verën e vitit 2021, ndërsa rinovimi ka ngecur. Diçka e tillë po shfrytëzohet nga Mançester Junajtid sipas…

Jo vetëm Xheko dhe Lukaku, Interi synon goditjen e madhe

Shumë emra po qarkullojnë si zëvendësues të Mauro Ikardit. Argjentinasi mund të largohet pas gjashtë sezoneve në Milano. Sulmuesi ka thyer raportet me klubin, trajnerin dhe tifozët dhe në verë mund të nisë aventurën e re në karrierë.…