Browsing Tag

Riza Durmishi

Një shqiptar pranë largimit, Lacio po mendon huazimin

Valon Berisha dhe Riza Durmishi ishin dy ndër goditjet e Igli Tares në merkaton e verës. Drejtori sportiv i Lacios ofroi dy shqiptarët në ekip, por aventura e tyre nuk po shkon mirë. Të dy lojtarët kanë pësuar dëmtime dhe nuk po arrijnë të…

Durmishi bën Inzagin me dhimbje koke, ja diagnoza

Riza Durmishi pësoi një dëmtim gjatë sfidës së Europa League midis Lacios dhe Ajntrahtit të Frankfurtit. 24-vjeçari me origjinë shqiptare, por që kontribuon për kombëtaren e Danimarkës, mund të qëndrojë një muaj pushim. Anësori i majtë i…

Ters te Lacio për shqiptarët e afruar këtë verë

Lacio u shkërmoq përballë Ajntraht Frankfurt, duke humbur ndeshjen e Europa League me rezultatin 4-1. Përveç humbjes, bardhekaltrit kanë humbur dhe shërbimet e Riza Durmishit, i cili ka pësuar një dëmtim gjatë ndeshjes së mbrëmshme, duke u…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online