De Biazi, Panuçi, Reja: Trajnerët kuqezi në fokusin e Dukës

Armando Duka ka dhënë një intervistë ekskluzive për “ProffesioneSport”, ku foli për trajnerët e kombëtares shqiptare,…

Prapaskena me Edi Rejën dhe VIP-at, Duka “godet me pambuk”

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka dhënë një intervistë për “Supersport”, ku ka…

Reja: E njihja Moldavinë, Cikalleshi luftoi si luan!

Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja, mori sot fitoren e parë në krye të Shqipërisë. Pas triumfit…

Hafizi del kundër Rejës: Problemet i kemi në sulm

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Astrit Hafizi, ka kritikuar repartin e sulmit për paraqitjen e bërë sot…

Reja: Na u mohua një penallti, rezultat për të ardhur keq

Trajneri i ri i Shqipërisë, Edi Reja, e nisi me humbje aventurën e tij në krye…

Tjetër dëmtim në kombëtare, kësaj radhe e pëson një mbrojtës

Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet në Gjermani, në kuadër të ndeshjeve të kualifikueseve të ndaj Islandës dhe…

Lista drejt ndryshimit, tre lojtarë shqetësojnë kombëtaren

Lista me 29 lojtarët e grumbulluar nga Edi Reja duket se do të ndryshojë duke filluar…

Reja qëndron në pritje, kombëtaren e shqetëson një mesfushor

Edi Reja zbuloi ditën e sotme listën me 29 të përzgjedhurit e tij për ndeshjet ndaj…

Aliji merr ftesën, Reja duhet të zgjedhë “planin B”

Këtë të hënë trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja, do zbulojë 23  futbollistët e grumbulluar për…

FOTO: Superiorja në fokus, Edi Reja nisi misionin

Trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edi Reja, është i pranishëm në stadiumin “Selman…

Berisha: Ju tregoj pikat e forta të Edi Rejës, do rikthejë harmoninë në ekip

Portieri i kombëtares sonë, Etrit Berisha, ishte i ftuar në lidhje direkte me emisionin “Zona Gol”…

Strakosha, ëndrra Champions dhe mesazhi për trajnerin e ri të Shqipërisë

Lacio është rikthyer te fitorja, duke mundur Udinezen 2-0, dhe tashmë është vetëm 3 pikë larg…

Edi Reja në Shkodër, zbulohen arsyet e vizitës së trajnerit italian

Detaje të reja janë zbuluar sa i takon vizitës së italianit Edi Reja në Shqipëri. Sipas…

Kandidatët për stolin e Shqipërisë, sa shumë diferenca në paga

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka mori vendimin për të shkarkuar trajnerin Panuçi pas…

Krizë totale, Panuçi “i djegur” dhe Duka takon ish-trajnerin e Napolit

Armand Duka është penduar. Të paktën në mendjen e tij është bindur se gaboi që e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online