Browsing Tag

red card

Serxhio Ramos dhe 25 kartonët e kuq, një rikthim në kohë

Serxhio Ramos është një lojtar që e njeh mirë kartonin e kuq. Mbrojtësi dhe kapiteni i Real Madridit u ndëshkua sot në takimin përballë Zhironës me karton të kuq, i 25-ti në karrierën e tij. Një rikthim pas në kohë dhe se si Ramos është…