Browsing Tag

Ramadan Ndreu

Ndreu vendos të dielën për Kastriotin, Nikaj ka dy opsione

Skuadra e Kastriotit mbeti pa trajner pas largimit të Bledar Devollit, ndërsa janë larguar edhe disa futbollistë. Drejtuesit e klubit kanë menduar që të gjejnë trajnerin e ri. Thashethemet e merkatos sollën në skenë dy njohje të vjetra,…

Ndreu: Shkurtaj më i miri, nuk kam frikë asnjë trajner!

Kukësi siguroi kualifikimin në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë pas fitores me Teutën. Sfidën e dytë e vendosi goli i Rexhinaldos, ndërsa tashmë është radha e kampionatit. Ekipi i Ndreut do të udhëtojë nesër drejt Fushë-Krujës për t'u…

Ndreu: Kukësi më i motivuar se Partizani, Cuculi na jep garanci

Kukësi luan një finale me Partizanin, ndërkohë që pushimi i kampionatit i ka ardhur në ndihmë verilindorëve për të rikuperuar disa prej futbollistëve. “Kjo periudhë na ka shërbyer shumë, për vetë faktin se kemi pasur dëmtime. Edhe mua më ka…

Armando Cungu e mbyll me Kukësin, zyrtarizohet trajneri i ri

Befasia vjen nga Kukësi, që ndryshon trajner. Armando Cungu është larguar pas humbjes së pësuar me Skënderbeun, që e çoi diferencën me Partizanin kryesues në 9 pikë. Vendin e tij e ka zënë Ramadan Ndreu. NJOFTIMI - "Futboll Klub Kukësi…

Trajneri i ri i Kukësit, Ramadan Ndreu sqaron situatën

Armando Cungu është larguar nga drejtimi i Kukësit dhe pritet të mësohet se kush do jetë pasuesi i tij. Emri më i lakuar është ai i Ramadan Ndreut, krutanit që aktualisht mban postin drejtorit menaxherial. SportEkspres.com ka kontaktuar me…

Reagimi i Ndreut: Akuzat? Më vjen keq…

Një ditë e nisur keq për Ramadan Ndreun. Një ndeshje e parë në stadiumin “Redi Maloku” të Fushë-Krujës është shoqëruar me akuza. Valixhe me para, që shkonin për Kastriotin dhe arbitrat e ndeshjes. Kështu pretendon zyrtari i vlonjatëve, që…

Ndreu: Cungu nuk rrezikon, Harba s’dha asgjë me Kukësin!

Barazimi i djeshëm i Kukësit me Teutën është komentuar edhe nga Ramadan Ndreu, i cili është Drejtor Menaxhimi në klubin verilindor. Krutani ka theksuar se skuadra po luan mirë dhe se lojërat e mira u japin moral për të ardhmen. Gjithashtu…

Prezantohet Ramadan Ndreu, do jetë numri 2 i Kukësit

Kukësi ka prezantuar Ramadan Ndreun, ndërkohë që presidenti Safet Gjici ka theksuar se e bëjnë këtë lëvizje për të ndërtuar një klub me standarde evropiane dhe që kërkon titullin kampin. “Objektivi ynë madhor është titulli kampion, të…