CR7 “presion” Holandës: Nuk i ndjej 34 vitet mbi supe, ju tregoj sekretin

Kristiano Ronaldo shënoi tre gola të bukur kundër Zvicrës dhe dërgoi Portugalinë e tij në finalen…

Kërkohet nga e gjithë Europa, Zhoao Feliks komunikon vendimin e tij!

Zhoao Feliks është një ndër lojtarët më të kërkuar këtë merkato, me 19-vjeçarin që ka mahnitur…

VIDEO | Ronaldo madhështor, tripleta e CR7 çon Portugalinë në finale

Portugalia ka kaluar në finalen e “Nations League” falë fitores së sotme ndaj Zvicrës. Përfaqësuesja luzitane…

Finalet e “Ligës së Kombeve”, Portugalia publikon listën e të grumbulluarve

“UEFA Nations League”, ose siç njihet ndryshe Liga e Kombeve do të zhvillojë finalet e saj…

VIDEO | Gol dhe festim me vëllain, Zhoao Feliks mahnit Portugalinë

Zhoao Feliks vazhdon të tregojë talentin e tij të jashtëzakonshëm ndeshje pas ndeshje. Në ndeshjen e…

Dëmtimi me kombëtaren, Ronaldo qetëson Juventusin  

Ditën e djeshme te Juventusi janë shqetësuar, kur pranë që Kristiano Ronaldo pas gati gjysmë ore…

VIDEO | Ronaldo kundër tifozit: Nuk ke fanellë të Juventusit?!

Kristiano Ronaldo u transferua në verë të Juventusi, duke u larguar pas 9 sezonesh nga Reali…

VIDEO | Anglia e nis me spektakël, Portugalia ngec ndaj Ukrainës

Anglia e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme rrugëtimin e saj në eleminatoret…

Santos i qartë: Nuk mbrohemi, në Itali kemi ardhur për të fituar!

Italia do të presë mbrëmjen e nesërme Portugalinë në “San Siro”, në një sfidë që do…

Lista e Portugalisë: Zbulohet vendimi i Ronaldos, në dyshim përballja me Italinë

Një lajm i bujshëm vjen nga mediat portugeze sa i përket situatës së Kristiano Ronaldos me…

Santos komenton Italinë: Kanë deshirë për revansh, prisni dhe pak për golat e Ronaldos

Portugalia debuton nesër në Nations League dhe Kampionët e Europës në fuqi do të kenë një…

Pepe “zbërthen” Italinë: Janë të fortë, por…

Portugalia pret nesër Italinë në Nations League. Para këtij takimi portugezët zhvilluan një ndeshje miqësore me…

Kristiano Ronaldo “out”, gëzon Kroacia dhe… Italia

Portugalia luan dy ndeshje brenda më 6 dhe 10 shtator. Kroacia dhe Italia janë rivalët në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online