Arrihet akordi, sulmuesi largohet i trishtuar nga Milani

Akordi është arritur. Milani ka rënë dakord me Ulvërhempton për shitjen e Patrik Kutrones. Sulmuesi 21-vjeçari…

Milani nuk humbet kohë, shet sulmuesin në Premier Ligë

Milani vazhdon të jetë aktiv në merkato. Akordi me Monakon për shitjen e Andre Silvës dështoi…

Nuk heq dorë nga francezi, Milani “sakrifikon” dy lojtarë

Milani po kërkon një mesfushor kualitativ dhe i është rikthyer pistës Zhordan Veretu. Francezi i Fiorentinës…

Historia e pathënë, Kutrone: I kërkova autograf dhe nuk fola dot asnjë fjalë!

Urinë për të vrapuar e shënuar dhe dëshirën e madhe për të dhënë gjithçka në fushën…

Inzagi: Piatek-Kutrone si unë me Shevën, Gatuzo mund të “kopjojë” Konten

Pipo Inzagi është një nga emrat më të dashur të tifozëve të Milanit. Kuqezinjtë kanë patur…

Spekulimet për largimin e Kutrones, reagon agjenti i sulmuesit

Ardhja e Kristof Piatek, ka lënë disi në hije sulmuesin tjetër të Milanit, pikërisht Patrik Kutronen.…

Kutrone në ajër te Milani, ky fakt do të thotë shumë

Patrik Kutrone dhe Milani duken larg. 21-vjeçari nuk ka arritur të zërë një vend si titullar…

Efekti Piatek, Kutrone gjithnjë e më larg Milanit

Blerja e Kristof Piatek nga Milani, ka rezultuar një ndër transferimet më të goditura, me polakun…

Krisje midis Milanit dhe Kutrones, agjenti i lojtarit “fut xixa”

Patrik Kutrone nënshkroi një kontratë të re me Milanit, prej secilës do të përfitojë rreth 2…

VIDEO | Uragani Kutrone godet Sampdorian, Milani fluturon në shtesë

Milani ka arritur të kalojë me sukses fazën e 1/8-ave të Kupës së Italisë, teksa ka…

Kutrone bën prapakthehu: Marr fajin përsipër dhe kërkoj falje!

Milani ngeci në transfertën e Bolonjës mbrëmjen e së martës në një barazim zhgënjyes. Ekipi i…

Milan “blindon” të ardhmen, rinovon me 20-vjeçarin

Në 27 korrikun e vitit 2017 Milani luante ndeshjen e parë zyrtare të sezonit të kaluar,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online