Zyrtare: Ylli spanjoll kalon te PSG, firmos për 5 vite

PSG lëviz në merkato dhe ditën e sotme ka zyrtarizuar marrëveshjen me mesfushorin e avancuar, Pablo…

Nis epoka Leonardo, PSG bën blerjen e parë!

PSG po zien momentalisht nga çështja Nejmar, me brazilianin që sipas gjasave do të kalojë te…

Dëshira e fundit e Interit, një spanjoll për të zëvendësuar Perishiç

Ivan Perishiç është drejt largimit nga Interi. Kroati e ka shprehur gjithmonë dëshirën për të luajtur…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online