Browsing Tag

Neville

“Qenka bosh”: Karrager e Nevil, çfarë thumbi për Sitin!

Mançester Siti u ndesh dje me Lester Sitin, në një sfidë mjaft të rëndësishme për fatet e titullit kampion në Angli dhe ë stadium ishin edhe dy analistët e Sky Sports, Xhemi Karrager e Geri Nevil. I pari është legjendë e Liverpulit dhe i…