Fillon revolucioni i Realit, një emër i madh merr lajmin e trishtë

Revolucioni i Real Madridi po fillon. Krahas afrimeve që me siguri do të jenë të shumta,…

“Thikë pas shpine”, Zidan i tregon derën yllit të skuadrës

Me rikthimin e Zinedin Zidan në krye të Real Madrid shumë vetë prisnin që francezi të…

“Iki vetëm nëse ma kërkon Zidan”, te Reali tani ka një çështje!

Çështja se kush e meriton të jetë portieri titullar i Real Madrid ka kohë që zien.…

VIDEO | Real i shpërfytyruar, heroi Navas e çon në çerekfinale

Real Madrid u mund me rezultatin 1 – 0 në ndeshjen në vajtje ndaj Leganesit në…

Arsenali nis merkaton, ofertë konkrete për lojtarin e Realit

Arsenali po mendon që të marrë një portier të ri, pasi Peter Çeh është drejt largimit.…

Navas nuk luan, Solari refuzon të përgjigjet dhe… largohet

  Diçka ka ndodhur ndërmjet Realit të Madridit dhe Kejlor Navas. Portieri nuk po përjeton një…

Navas: Fitova tre Champions, tani nuk po luaj fare

Me emërimin e Santiago Solarit te Real Madrid, skuadra është rikthyer te fitoret, por situata për…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online