Di Françesko drejt Spanjës? Zbulohen prapaskenat e udhëtimit sekret

Eusebio Di Françesko po shijon pushimet. Trajneri ndodhet pa punë që nga 7 marsi i këtij…

U largua pak kohë më parë, nuk e përjashton rikthimin te Roma

Monçi, ish-drejtori sportiv i Romës dhe aktualisht tek Sevija, është kthyer të flasë për Italinë dhe…

Palota akuzon Monçin: Gënjeshtra! Ai kishte kontroll absolut

Një javë më parë, presidenti i Romës Xhejms Palota ndërmori masa drastike pas krizës së rezultateve…

Zyrtarizohet gjithçka, Monçi rikthehet te Sevija

Përflitej prej kohësh dhe tashmë është zyrtarizuar gjithçka. Monçi rikthehet në shtëpi te Sevija. Njoftimi zyrtar…

Naingolan: Po të rrija, do plaste Lufta e Tretë Botërore te Roma!

Raxha Naingolan la Romën në verën e kaluar për t’u transferuar tek ekipi i Interit. Mesfushori…

E prisnin në Premier Ligë, ish-drejtori i Romës rikthehet në “shtëpi”

Sezoni i Romës deri më tani ka qenë për t’u harruar, pasi me Eusebio Di Françeskon…

Jo vetëm Di Françesko, një tjetër largim nga Roma

Roma vendosi të shkarkonte Eusebio Di Françeskon gjatë ditës së djeshme. Eliminimi plot polemika kundër Portos…

Mbledhje deri në orët e vona, Roma merr vendimin për Di Françeskon

Humbja në derbin përballë Lacios ka sjellë zemërim dhe zhgënjim të madh në kampin romanist. Bardhekaltrit…

Monçi drejt Premier Ligës, dy alternativa për Romën

E ardhmja e Monçit është gjithnjë e më larg Romës. Drejtori sportiv spanjoll mund të transferohet…

Arsenali godet bujshëm, merr një “xhevahir” nga Roma

Arsenali duket se ka goditur bujshëm edhe pse nuk jemi në kohë merkatoje. Bëhet fjalë për…

Monçi gjithnjë e më larg Romës, tre klube të mëdha pas tij

Roma siguroi një fitore të rëndësishme përballë Portos në sfidën e parë të këtij raundi në…

E ardhmja e Monçit në dyshim, Roma pëlqen “ish”-in e Milanit

E ardhmja e Monçit me Romën është në dyshim dhe drejtori sportiv mund të largohet në…

Monçi hidhet në sulm, ja dy objektivat e Romës për merkaton e dimrit

Dy fitoret e fundit në kampionat kanë qetësuar disi situatën te Roma. Verdhekuqtë ndodhen vetëm dy…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online