Browsing Tag

Mirabelli

Mirabeli “fuori”, zyrtarizohet ndarja me Milanin

Pas Marko Fasones, edhe Masimiliano Mirabeli ndahet me Milanin. Drejtori sportiv i kuqezinjve është takuar paraditen e sotme me presidentin e ri të Milanit, Paolo Skaroni, me të cilin ka biseduar për planet e së ardhmes dhe në fund është…

Rinovimi nuk ndalet, Milani largon edhe drejtorin sportiv

Elliott ka marrë tashmë pronësinë e Milanit dhe natyrisht nuk mund të vazhdonte me njerëzit e Jonghong Li. Pronarët amerikanë kanë nisur revolucionin, duke emëruar president Skaronin dhe duke ndryshuar gjithë Këshillin e Administrimit.…

Montelës po i mbaron koha, tani e paralajmëron Mirabeli

Vinçenco Montela nuk është më i paprekshëm. Milani i ka dhënë kohë, e ka konfirmuar edhe pas humbjes në derbi, por durimi ka kufi. Nëse edhe kundër AEK-ut, që nuk është Barcelona, ndalesh te barazimi 0-0 dhe vuan shumë, do të thotë që shumë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online