Browsing Tag

Mino Rajola

Takimi Paratiçi-Rajola, zbardhen planet e Juventusit

Juventus ka formuar një ekip shumë të fortë prej vitesh, ndërsa sivjet kanë kontingjentin më të mirë të këtyre viteve të fundit. Objektivi i bardhezinjve nga Torino është fitimi i Champions-it dhe djemtë e Alegrit janë ndër favoritët…