Memelli: Lika ishte më i miri te Tirana, përse u la 20 ndeshje në stol

Ish-futbollisti i Tiranës, Migen Memelli, ka bërë një koment mbi situatën e keqe që po kalon…

Memelli zyrtarizon largimin nga Laçi: Do jem gjithmonë mirënjohës

Siç ishte raportuar pres ditësh, Migen Memelli nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së…

Memelli: Humbëm nga një gol aksidental, ja çfarë më shqetëson më shumë 

Trajneri i Laçit, Migen Memelli, ka folur për mikrofonin e emisionit “Gol pas Goli” në “Supersport”,…

Memelli: Do ishte vrasëse të linim pikë sot, pyesni presidentin nëse…

Trajneri i Laçit, Migen Memelli, ishte shumë i kënaqur me lojtarët e tij, duke treguar dhe…

Memelli: Kartoni i kuq është i padiskutueshëm, një detaj vendosi

Trajneri Migen Memelli komentoi humbjen me Partizanin në emisionin “Gol pas Goli” më “Supersport”. Tekniku i…

Laçi gjen zgjidhje në shtëpi, Memelli përkohësisht trajner

Ditën e djeshme u konfirmua largimi i trajnerit Artan Mërgjyshi nga drejtimi i skuadrës së Laçit.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online