Browsing Tag

Mateo Kovaçiç

E kryer, Mateo Kovaçiç kryen sot vizitat mjekësore

Miliona euro u tha se ofroheshin për Mateo Kovaçiç. Flitej për transferimin në shumën e 50 milionëve, por tanimë ka ardhur huazimi i mesfushorit kroat. Këmbëngulja e tij për t’u larguar nga Reali i Madridit është shpërblyer dhe tashmë ai do…

Kovaçiç kërkon largimin, Reali mendon ndryshe

Reali i Madridit po kërkon nëpër merkato për të përforcuar ekipin. Emra të mëdhenj shihen afër ekipit te Lopeteguit dhe drejtuesit vazhdojnë punën. Ronaldo duhet zëvendësuar, por te Reali nuk duan të nxitohen. Por në klub ka një tjetër…