Luftëtari pa tre titullarë, Ymeraj sfidon: Teuta, jo ajo e fillimit!

Luftëtari, pas barazimit në shtëpi me Tiranën, tani po përgatitet për ndeshjen e së shtunës me…

Ymeraj: Te Kukësi nuk u ndjeva mirë, kundër tyre akoma më i motivuar

Eksperienca e parë e Maldin Ymerajt në kampionatin shqiptar ka qenë me Kukësin, ku u transferua…

Luftëtari “lë” një mbrojtës në kryeqytet, rikuperohet Ymeraj

Luftëtari e ka nisur mirë vitin dhe me Tiranën mund të merrte pikët e plota, por…

Nga goli ndaj Partizanit, te ndryshimi i Luftëtarit me Kukësin: Rrëfehet Maldin Ymeraj

Ishte radha e Maldin Ymerajt për të udhëtuar mes mbrojtjes së Partizanit. Mesfushori me tipare sulmuese…

Kukësi e la të lirë mesfushorin, tani shfaqet si lider

Luftëtari nuk ka marrë asnjë pikë në dy ndeshjet e para të kampionatit, teksa fillimisht ishte…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online