Browsing Tag

Lile

Lila pranon ofertën, Pepe drejt Premier Ligës

Nikolas Pepe është emri që po dikton merkaton e ditëve të fundit. 24-vjeçari është një nga xhevahirët e pasistemuar të merkatos dhe shume klube po vrapojnë drejt tij. Arsenal, Napoli, Liverpul dhe Inter kanë treguar interes konkret drejt…

E padëgjuar! Nikolas Pepe ka akord paraprak me katër klube

Nikolas Pepe është një nga diamantet e mbetura në merkato, që akoma nuk e ka vulosur të ardhmen e tij. Duke parë se talentet e mëdhenj po sistemohen, klubet e mëdha po mësyjnë për të siguruar shërbimet e yllit nga Bregu i Fildishtë.…

Jo vetëm Gatuzo, ja kush rrezikon shumë te Milani

Situata te Milani nuk është aspak e mirë dhe e qetë. Kuqezinjtë po zhvillonin një kampionat pozitiv, madje arritën të renditeshin edhe në vendin e tretë. Humbja në derbi përballë Interit nuk u përballua mirë psikologjikisht dhe pas asaj…

Dy milionë euro larg Etrit Berishës, Lilë ka edhe plan B

Etrit Berisha është kthyer në një çështje tek Atalanta. Klubi italian kërkon të shesë portierin dhe çmimi i është vendosur “gardianit” të Shqipërisë. Klubi nga Bergamo kërkon plot 7 milionë euro dhe së fundmi një ofertë i është bërë nga…