Browsing Tag

Leganes

VIDEO | Reali ngec sërish, Benzema nuk resht së shënuari

Real Madrid është ndalur në një barazim 1 – 1 në transfertën ndaj Leganes. Zidan hodhi në fushë një ekip me rotacione të shumta nga mbrojtja në sulm. Leganes zhbllokoi takimin në limitet pjesës së parë, ndërsa “Los Blancos” rikthyen…

Sadiku: Më kërkonin në Turqi e Spanjë, ja pse zgjodha Luganon

Armando Sadiku është rikthyer te Lugano në Zvicër. Sulmuesi shqiptar ishte i ftuar në emisionin “Zona Gol”, ku shpjegoi pse vendosi të rikthehej te skuadra, ku “shpërtheu” vite më parë. Dëmtimi në gju dhe aventura e “hidhur” spanjolle ishin…