Lumë ofertash nga Anglia, shqiptarin e Zyrihut e kërkojnë të gjithë

Sezoni i 2018/2019 ka qenë më i miri në karrierën e Benjamin Kolollit. Lojtari polivalent i…

VIDEO: Lampard hedh KO Bielsën, Derbi mbretëron në Lids!

Çfarë ndeshje, spektakël i vërtetë. Sfida mes Lids Junajtid dhe Derbi Kaunti i pati të gjitha:…

Play-off: Aston Vila e Lids hedhin një hap, por nuk ka mbaruar

Në një javë përmbysjesh spektakolare, edhe Aston Vila mund të krenohet se është bashkuar me grupin,…

Përplasen pas katër muajsh, Lampard flet për “spiunin” Bielsa

Ishte data 16 janar kur trajneri i Lids Junajtid, Marselo Bielsa e pranoi se kishte spiunuar…

Divizioni i dytë më i bukur në botë: Noruiçi kampion, Lampard kundër Bielsas në play-off

Është mbyllur sot sezoni i rregullt në Championship në Angli, kategoria e dytë në e bukur,…

Zyrtare | Zbardhet e ardhmja e Ekuban, klubi turk e blen për dy milionë euro

Kaleb Ekuban është përfundimisht një lojtari i skuadrës së Trabzonsporit. Klubi turk ka njoftuar se ka…

Agjenti sqaron të ardhmen e Ekuban, transferimi thuajse i kryer

Kaleb Ekuban po bën shumë mirë te Trabzonspori, ku në muajt e fundit është kthyer në…

E padëgjuar, klubi anglez ia merr mbrapsht biletën një tifozi

Futbolli anglez ka tifozë të panumërt dhe jo vetëm në Premier Ligë, por dhe në ligat…

Policia mësyn në stërvitjen e ekipit të Lampard, zbulohet shkaku i çuditshëm!

Frenk Lampard po bën mirë me ekipin e Derbi Kauntit, që renditet në vendin e gjashtë…

Ekuban dhe ambientimi në Lids: Edhe me Partizanin e nisa ngadalë

Një gol në Kupën e Ligës, ende në stol pas dy ndeshjesh kampionati, Keileb Ekuban është…

Pas Ekubanit, Lidsi merr edhe Alioskin

Duket se Lidsi në Championship paska ambicie të mëdha, sepse sot ka blerë edhe Ezgjan Alioskin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online