Browsing Tag

Leandro Paredes

PSG me sytë nga Rusia, gati çeku 35 milionë eurosh

Te klubi i PSG-së po nxitohen për të përforcuar repartin e mesfushën. Në janar nga kampionët e Francës pritet të largohen Rabio dhe Diarra, ndërsa trajneri Tomas Tuhel e di mjaft mirë se për të përmbushur objektivin madhor të fitimit të…

Jo vetëm Ibra, 5 emra të tjerë për merkaton e Milanit

Milani po e pret me padurim merkaton e janarit. Kuqezinjtë janë prekur nga shumë dëmtime rresht, kështu që Leonardo dhe Maldini po punojnë për të gjetur emrat e duhur. Ekipi ka nevojë për përforcime, ndërsa Ibrahimoviç mbetet objektivi…

Interi mendon edhe dështimin, shënjestron tre mesfushorë

Luka Modriç është objektivi i madh i Interit, por drejtuesit kanë gati planin B, nëse nuk arrijnë dot tek kroati. Paredes, Meza dhe Lobotka. Dy argjentinas dhe një sllovak. Siç citon “SportMediaset”, zikaltrit pëlqejnë Leandro…