Browsing Tag

Kun Aguero

“Mesi po vuan, dua ta fitoj trofeun për të”

Argjentina po përgatitet për turneun më prestigjioz të futbollit në Amerikën e Jugut, “Copa America”. Përfaqësueses “albiceleste” u mungon ky trofe që prej vitit 1993, ndërsa dhimbjen bëhet akoma dhe më e madhe po të kujtojmë se dy…

VIDEO | Aguero nargjile me modelen 18-vjeçare, reagon Siti

Serxhio Aguero vazhdon të zbavitet në fushë dhe jashtë saj. Sulmuesi i Mançester Sitit ka kaluar një natë argëtuese me modelen 18-vjeçare, Lola Manjin. Të dy kanë filluar të frekuentohen së bashku, por argjentinasi ka mohuar lidhjen mes…