VIDEO | Aguero fiton një trofe dhe gjen nuse më “mblesëri”

Mançester Siti fitoi një tjetër trofe ditën e djeshme, por duket se më i fituari ka dalë Kun Aguero. Pas ndeshjes lojtarët e Sitit po futeshin në dhomat e ndeshjes dhe reporterët e pranishëm ishin të shumtë.

Një prej tyre, në momentin kur po kalonte argjentinasi, ka dashur t’i tregojë diçka të rëndësishme. Reporterja i ka thënë sulmuesit se motra e saj e dashuron yllin e Sitit.

Aguero njihet për përgjigjet e tij me nuanca shakaje dhe e ka pranuar admirimin e motrës së reporteres, madje i ka kërkuar të dalin bashkë. Pas kësaj nuk janë ndalur të qeshurat.

Gazetarja: Aguero, motra ime të dashuron.

Aguero: Shkëlqyeshëm! Thuaji të dalim sonte.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online