Browsing Tag

Kristian Ronaldo

Ronaldo është “Zot”, ky tregues flet më së miri

Tifozët e Juventusit janë "çmendur" pas transferimit të Kristiano Ronaldos. Të gjithë duan fanellën e tij dhe shifrat e shitjeve që janë regjistruar deri më tani tregojnë diçka që nuk ishte parashikuar nga askush. Të gjithë e duan fanellën…