Browsing Tag

Kevin Princ Boateng

Rilindja, Milan dhe e ardhmja: Boateng më i motivuar se kurrë

Kevin Princ Boateng është rikthyer në formë e mirë që kishte me Milanin. Ai dhe Sasuolo po bëjnë mirë dhe renditen në vendin e tretë në renditjen e Serisë A. Vetëm një humbje përballë Juventusit, ndërsa ganezi ka shënuar tre gola në gjashtë…