Browsing Tag

Kedira

“Do operohem, nuk duroj dot më”, juventini ndan mendjen

Juventusi nuk arriti të menaxhonte mirë periudhën më deçizive të sezonit. Me një titull praktikisht të fituar, bardhezinjtë nuk erdhën në formën e tyre më të mirë në ndeshjet e burrave në Champions, pavarësisht se kishin mundësi për të…

Kedira ia hedh paq, ja sa do të mungojë mesfushori

Mungesa e Sami Kedirës në listën e të grumbulluarve për sfidën në Madridin ndaj Atletikos, shkakorit jo pak bujë. Klubi torinez shpjegoi se gjerman kishte shfaqur rrahje të pazakonta të zemrës dhe për këtë arsye kishte qëndruar në Torino ku…