Mos u çuditni, Bajerni “vlen” më pak se Paderborni!

Vendimi i klubit i ka befasuar jo pak “besnikët” e klubit

Gati për marshim, Bundesliga nis me një sfidë “zjarri”

Bundesliga do të çelë sezonin e ri me datë 16 gusht. Kampionët e Bajern Mynih do…

VIDEO | “Diktatura” e Bajernit vazhdon, vjen titulli i shtatë radhazi

Pasdite e mrekullueshme në Alianz Arena. Bajerni i Mynihut shkatërroi Ajntrahtin e Frankfurtit me rezultatin 5-1…

VIDEO | Rashica gjen golin e avantazhit, ndëshkon Laipcigun

Milot Rashica është rikthyer te goli. Dardani i Verder Bremenit ka zhbllokuar ndeshjen kundër Laipcigut. Vendasit…

VIDEO | Bajerni ngec në Laipcig, shpresat e Dortmundit në dorën e… Ajntrahtit

Bajerni i Mynihut kishte shansin për t’u shpallur kampion, por nuk arriti të triumfonte përballë Laipcigut…

VIDEO | Bajerni prek titullin kampion, Roben rikthehet me rekord

Bajerni ka reaguar pas barazimit në ndeshjen e fundit. Ekipi bavarez mposhti Hanoverin e vendit të…

VIDEO | “Vetëvrasje” e Dortmundit, humbet derbin dhe lamtumirë titullit

Pasdite për t’u harruar për Borusian e Dormtundit. Verdhezinjtë humbën derbin kundër Shalkes dhe i dhanë…

VIDEO | Bajerni ruan kreun falë një… devijimi, Verderi thyhet pas 5 muajsh

Bajerni ka vuajtur shumë për të siguruar fitoren kundër Verder Bremenit. Një gol i mbrojtësit Shyle…

VIDEO | Rashica fiton “derbin” me Abrashin, Laipcigu likujdon Volfsburgun

Vetëm shtatë gola u shënuan në katër ndeshjet e sotme të kampionatit gjerman. Laipcigu nuk hasi…

Murinjo nuk fshihet: Bundesliga të entuziazmon, më pëlqen… Dortmundi

Zhoze Murinjo po pret me padurim rikthimin në stol. “The Special One” është i dashuruar pas…

VIDEO | Spektakël dhe gola në Gjermani, Ajntrahti ia del në shtesa

Plot 18 gola janë shënuar në pesë ndeshjet e drekës në Bundesligë. Fitore të rëndësishme për…

VIDEO | “Tenis” dhe kryesim, Bajerni tallet me Maincin. Dejvis gjen golin e parë

Bajerni bëri atë që di të bëjë gjithmonë, sa herë që është i acaruar ose “plagosur”.…

VIDEO | Dramë në Dortmund, Hofenhejmi arrin të pamundurën!

Gola, spektakël dhe dramë në “Signul Iduna Park”. Borusia e Dortmundit dhe Hofenhajmi kanë zhvilluar një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online